Obiekty   Oferta  
  Cennik   Kontakt   Szkoła  

Historia

 

Rębak

Najwyższej jakości rębak znajdą Państwo za pośrednictwem firmy Inventor. Jest to jeden z wariantów naszej stale rozszerzanej oferty. Jako marka z ponad 20. letnim dorobkiem, Inventor może poszczycić się szeroką wiedzą oraz wielkim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją maszyn oraz urządzeń rolniczych, a z naszych usług skorzystało już pokaźne grono zadowolonych Klientów.

Każdy rębak dostępny w naszej ofercie posiada doskonałe parametry techniczne. Dokładamy wszelkich starań, by w Państwa ręce oddawać sprzęt trwały, wytrzymały i funkcjonalny. Nasza aktualna propozycja przewiduje:

  • rębak zawieszany do drewna RT73 H- z mechanicznym podawaniem gałęzi, przeznaczony do ciągników o mocy od 20 do 80 km. Wyposażony w tarczę tnącą, która posiada 4 noże;
  • rębak zawieszany do drewna RT 73 R.
Wszystkie nasze produkty (w tym rębak) z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszelkie szczegółowe informacje na temat naszej firmy, zakresu działalności oraz oferowanych urządzeń znajdą Państwo na łamach serwisu www.inventor-mokobody.pl.

Nagrody i wyróżnienia

 Targi i wystawy