Obiekty   Oferta  
  Cennik   Kontakt   Szkoła  

Historia

 

Pojemniki stalowe

Pojemniki stalowe to jedna z propozycji firmy Inventor. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją maszyn i urządzeń rolniczych, a wszystkie nasze produkty (w tym pojemniki stalowe) charakteryzują się najwyższą jakością, doskonale wyważoną konstrukcją i funkcjonalnością. Zależy nam na Państwa satysfakcji i pełnym zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pojemniki stalowe Inventor produkowane są w jednym zasadniczym wariancie i są to transportowe pojemniki stalowe pełne. Niezależnie od wersji, wszystkie rozwiązania charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i trwałością. Nasze pojemniki stalowe to gwarancja długiego okresu eksploatacji oraz łatwości przenoszenia.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w miłej atmosferze, produkty spełniające najwyższe kryteria jakościowe oraz preferencyjne warunki cenowe. Szczegółowe informacje na temat firmy, zakresu usług oraz specyfikacji technicznej produktów znajdą Państwo na łamach serwisu www.inventor-mokobody.pl. Zapraszamy! Szczegółową ofertę Inventor wraz ze specyfikacją techniczną poszczególnych produktów znajdą Państwo na głównej stronie serwisu www.inventor-mokobody.pl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i zapraszamy do współpracy!

Nagrody i wyróżnienia

 Targi i wystawy