Obiekty   Oferta  
  Cennik   Kontakt   Szkoła  

Historia

 

Rozdrabniacz do gałęzi

Rozdrabniacz do gałęzi to jeden z wariantów urządzeń, których produkcją zajmuje się firma Inventor. W produkcji i dystrybucji maszyn i urządzeń rolniczych specjalizujemy się od ponad 20 lat, dlatego wiedza oraz doświadczenie, którym dysponujemy w tym zakresie są imponujące. Nasz rozdrabniacz do gałęzi w obu dostępnych wariantach konstrukcyjnych, cechuje się ogromną funkcjonalnością oraz trwałością. Dzięki nowoczesnym i efektywnym podzespołom, nasz rozdrabniacz do gałęzi doskonale spełnia powierzone mu zadania, zapewniające jednocześnie długą żywotność i bezawaryjną eksploatacje.

Na aktualną ofertę Inventor składa się: rozdrabniacz do gałęzi zawieszany RT73 H zaopatrzony w mechanizm podawania gałęzi, przeznaczony do ciągników o mocy od 20 do 80 km oraz rozdrabniacz do gałęzi RT 73 R.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie to zależność, która w pełni oddaje walory oferty Inventor. By zapoznać się ze szczegółami naszej propozycji oraz dokładną specyfikacją techniczną produktów, warto odwiedzić stronę www.inventor-mokobody.pl. Zapraszamy!

Nagrody i wyróżnienia

 Targi i wystawy